COVİD-19 HİJYEN UYGULAMALARI

*Otelimize girişinizde sizlerin ateş derecenizi ölçüyor, kayıt altına alıyoruz.


*Girişte bulunan dezenfektan halısından geçtikten sonra talep edilmesi durumunda maske ve eldiven temin ediyoruz.


*Check-in esnasında Covid-19 geçmişiniz ve son 14 gün içerisinde bulunduğunuz yerlerin bilgisini rica ediyoruz.*Ortak kullanım ürünlerimizden oda kartları her kullanım sonrası dezenfekte edildikten sonra poşetlenip kullanımınıza sunuluyor.*Genel kullanım alanları ve genel misafir tuvaletlerinin girişlerinde el dezenfektanı ve antiseptiği bulunmaktadır.

.
*Tüm genel alanlarda sosyal mesafeleri belirledik. Sağlığınızı önemsiyoruz.


*Asansörlerimiz sosyal mesafeye uygun kullanım için işaretlendi kapasitesi belirlendi.


*Kahvaltı Salonu, Restoran, Lobi ve diğer genel alanlarımızda sosyal mesafeye uygun işaretlendi.


*Genel Kullanım alanlarında yer alan çay/kahve makineleri,su sebilleri temassız servis yöntemi gereği misafirlerin kullanımına kapatıldı. Ürünler servis personeli tarafından servis edilmektedir.


*Açık büfe kahvaltı salonumuzda temassız servis yöntemini uyguluyoruz. Büfeden dilediğiniz ürün mutfak personelimiz tarafından sizlere sunulmaktadır.


*Odalarımız günlük olarak her misafir sonrası en az 2 saat havalandırıldıktan sonra, özel antiseptik özellikli kimyasallar ile temizlenmektedir ve Ulv cihazı ile günlük dezenfekte edilmektedir.


*Odalarda mümkün oldukça tek kullanımlık ürünler kullanılmaktadır.


*Odalarımızda bulunan klima,tv kumandası gibi ortak kullanım ürünleri her kullanım sonrası dezenfekte ediliyor ve poşetleniyor.


*Misafir odalarımız, maske takan personel tarafından, her misafir için tek kullanımlık eldiven takılarak temizlenmektedir.


*Odalarımızda kullanılan tekstil ürünleri 72 saat bekletildikten sonra 90 derecede yıkanmaktadır.


*Tüm ortak kullanım alanlarının ( lavabo,tuvalet gibi ) temizlik planlamaları yenilendi. Her 2 saatte bir planlanan temizlikte tüm alanlarda camlar minimum 1 saat açık bırakılıp havalandırıldıktan sonra temizlik işlemi yapılmaktadır. Genel alanların temizlik işlemlerinde sağlık bakanlığının önerdiği gibi 1:1000 oranında Sodyum hipoklorit kullanılmaktadır.


*Personelimizin günlük mesai başlangıcında ateş ölçümü yapılmaktadır.


*Personelimize salgın ve hijyen konusunda eğitimler verilmiştir.


*Personelimize, misafir ve ortam ile temasına uygun kişisel koruyucu donanım ( maske,cerrahi maske,eldiven,siperlik gibi) ile el dezenfektanı imkanı sağlanmıştır.


*Personel kıyafetlerinin günlük temizliği ve hijyeni sağlanmaktadır.


*Personellerimizin ortak kullanım alanları da sosyal mesafe kuralına göre işaretlenmiştir.


*Tüm genel alanlar yüzeyin niteliğine göre standartlara uygun kimyasal ve dezenfektanlar ile sıklıkla temizlenmektedir.


*Havalandırma ve klima sisteminin ve tüm makinelerin ( çamaşır,bulaşık gibi) donanımlarının periyodik bakımları ve dezenfekte işlemleri yapılmıştır.


SAĞLIĞINIZI ÖNEMSİYORUZ.


UNUTMAYIN KORONAVİRÜS ALACAĞIMIZ TEDBİRLERDEN DAHA GÜÇLÜ DEĞİLDİR.LAVİN OTEL

BOOK NOW

Book Now for a Peaceful Accommodation Experience at Lavin Hotel with Clean and Comfortable Rooms in the Heart of the City.