LASUA SPA

Lasua SPA, sizleri özel bir SPA deneyimine davet ediyor. Marifetli parmakların sihrinde unutulmayacak anlar yaşayacak, zihninizin ve bedeninizin yenilendiğini hissedeceksiniz.

Geleneksel Türk Hamamı

Türkler'in yaşamında hamam, sadece bir yıkanma yeri değil, sosyal ve kültürel etkinliklerin yaşandığı bir buluşma yeridir. Lasua SPA'nın Türk Hamamında bir zaman tüneline girmişcesine peştemalınıza sarılıp, göbek taşına uzandıktan sonra, gözeneklerinizin açıldığını üzerinizdeki ağırlığın gittiğini hissedeceksiniz.

Kapalı Yüzme Havuzu

Günün yorgunluğunu suyun içerisinde atmak isteyen konuklarımız için yetişkin ve çocuk yüzme havuzlarımız bulunmaktadır. ***Yetişkin Havuzu : 1,5 m derinlikte.*** Çocuk Havuzu : 0,60 m derinliktedir. Otel misafirlerimiz kapalı havuzumuzdan ücretsiz yararlanmaktadır.

Sauna

Vücuttaki toksinlerden arınmak, kan dolaşımını hızlandırmak ve iş hayatının yorucu stresinden arınmak için ziyaret edeceğiniz saunamız aynı zamanda canlı bir cilde sahip olmanızı sağlayacaktır.

Masaj

Alışılmışın dışında bir dinlenme ortamı sunan Lasua SPA'da uzakdoğu terapilerinin yanı sıra birbirinden muhteşem Avrupai masaj ve bakım hizmetlerinden yararlanabilir, uzman terapistler eşliğinde dünyanın en gözde SPA terapi ve masajlarını deneyimleme fırsatı yakalayabilirsiniz.

REZERVASYON YAPIN

Şehrin Kalbinde, Temiz ve Konforlu Odalarıyla Lavin Otel'de Huzurlu Bir Konaklama Deneyimi İçin Şimdi Rezervasyon Yapın.