ZİRVE ET & BALIK RESTORAN

Zirve A'la Carte restoranımızın özel tarifleriyle donatılmış zengin menüsünde Türk, Osmanlı ve Dünya mutfaklarından eşsiz örnekleri bir arada görebilir ve keyifli sohbetlerinize yeni tatlar katabilirsiniz. A'la carte restoranımızda gün batımı eşliğinde şehir manzarasını izlerken, özenle seçilmiş deniz ürünlerimiz ve dünyaca ünlü şarap markalarından oluşan menümüzün keyfini çıkarabilirsiniz.

Açık Büfe Kahvaltı

Haftanın her günü saat 07:00 - 10:00 arasında zengin içerikli açık büfe kahvaltı hizmetimiz bulunmaktadır. Ayrıca özel gruplara açık büfe veya serpme kahvaltı hizmetimiz mevcuttur.

Geleneksel Türk Mezeleri

Özel Ege Sızma zeytinyağları ile hazırlanan mezelerimiz yemeklerinize muhteşem bir lezzet ile başlangıç yapmanızı sağlayacaktır.

Ana Yemekler

Muhteşem sunumlarla önce gözlerinizi kamaştıran daha sonra lezzetiyle damağınızda iz bırakan balık, tavuk ve kırmızı ete dair tüm yemek çeşitlerini Zirve Et & Balık Restoranımızın zengin içerikli menüsünde bulabilirsiniz.

Tatlılar

Damağınızda unutamayacağınız tatlar bırakacak tatlı çeşitlerimizi de menümüzden seçebilir,yemeğinize yakışan bir final yapabilirsiniz.

REZERVASYON YAPIN

Şehrin Kalbinde, Temiz ve Konforlu Odalarıyla Lavin Otel'de Huzurlu Bir Konaklama Deneyimi İçin Şimdi Rezervasyon Yapın.