COVİD-19 HİJYEN UYGULAMALARI

*Otelimize girişinizde sizlerin ateş derecenizi ölçüyor, kayıt altına alıyoruz.


*Girişte bulunan dezenfektan halısından geçtikten sonra talep edilmesi durumunda maske ve eldiven temin ediyoruz.


*Check-in esnasında Covid-19 geçmişiniz ve son 14 gün içerisinde bulunduğunuz yerlerin bilgisini rica ediyoruz.*Ortak kullanım ürünlerimizden oda kartları her kullanım sonrası dezenfekte edildikten sonra poşetlenip kullanımınıza sunuluyor.*Genel kullanım alanları ve genel misafir tuvaletlerinin girişlerinde el dezenfektanı ve antiseptiği bulunmaktadır.

.
*Tüm genel alanlarda sosyal mesafeleri belirledik. Sağlığınızı önemsiyoruz.


*Asansörlerimiz sosyal mesafeye uygun kullanım için işaretlendi kapasitesi belirlendi.


*Kahvaltı Salonu, Restoran, Lobi ve diğer genel alanlarımızda sosyal mesafeye uygun işaretlendi.


*Genel Kullanım alanlarında yer alan çay/kahve makineleri,su sebilleri temassız servis yöntemi gereği misafirlerin kullanımına kapatıldı. Ürünler servis personeli tarafından servis edilmektedir.


*Açık büfe kahvaltı salonumuzda temassız servis yöntemini uyguluyoruz. Büfeden dilediğiniz ürün mutfak personelimiz tarafından sizlere sunulmaktadır.


*Odalarımız günlük olarak her misafir sonrası en az 2 saat havalandırıldıktan sonra, özel antiseptik özellikli kimyasallar ile temizlenmektedir ve Ulv cihazı ile günlük dezenfekte edilmektedir.


*Odalarda mümkün oldukça tek kullanımlık ürünler kullanılmaktadır.


*Odalarımızda bulunan klima,tv kumandası gibi ortak kullanım ürünleri her kullanım sonrası dezenfekte ediliyor ve poşetleniyor.


*Misafir odalarımız, maske takan personel tarafından, her misafir için tek kullanımlık eldiven takılarak temizlenmektedir.


*Odalarımızda kullanılan tekstil ürünleri 72 saat bekletildikten sonra 90 derecede yıkanmaktadır.


*Tüm ortak kullanım alanlarının ( lavabo,tuvalet gibi ) temizlik planlamaları yenilendi. Her 2 saatte bir planlanan temizlikte tüm alanlarda camlar minimum 1 saat açık bırakılıp havalandırıldıktan sonra temizlik işlemi yapılmaktadır. Genel alanların temizlik işlemlerinde sağlık bakanlığının önerdiği gibi 1:1000 oranında Sodyum hipoklorit kullanılmaktadır.


*Personelimizin günlük mesai başlangıcında ateş ölçümü yapılmaktadır.


*Personelimize salgın ve hijyen konusunda eğitimler verilmiştir.


*Personelimize, misafir ve ortam ile temasına uygun kişisel koruyucu donanım ( maske,cerrahi maske,eldiven,siperlik gibi) ile el dezenfektanı imkanı sağlanmıştır.


*Personel kıyafetlerinin günlük temizliği ve hijyeni sağlanmaktadır.


*Personellerimizin ortak kullanım alanları da sosyal mesafe kuralına göre işaretlenmiştir.


*Tüm genel alanlar yüzeyin niteliğine göre standartlara uygun kimyasal ve dezenfektanlar ile sıklıkla temizlenmektedir.


*Havalandırma ve klima sisteminin ve tüm makinelerin ( çamaşır,bulaşık gibi) donanımlarının periyodik bakımları ve dezenfekte işlemleri yapılmıştır.


SAĞLIĞINIZI ÖNEMSİYORUZ.


UNUTMAYIN KORONAVİRÜS ALACAĞIMIZ TEDBİRLERDEN DAHA GÜÇLÜ DEĞİLDİR.LAVİN OTEL

REZERVASYON YAPIN

Şehrin Kalbinde, Temiz ve Konforlu Odalarıyla Lavin Otel'de Huzurlu Bir Konaklama Deneyimi İçin Şimdi Rezervasyon Yapın.